Yasal bilgiler


Bu site aşağıdakiler tarafından kurulmuş ve yayınlanmıştır :  LESGA

Adres : 61 RUE DE LYON 75012 PARIS
Siret : 94900429500018
Telefon numarası : +337 56 86 32 94

URL SİTESİ’nin ve/veya URL SİTESİ’nde yer alan bilgilerin tamamının veya bir kısmının sahibinin izni olmaksızın kopyalanması hukuki ve mali yaptırımlara tabi olmak kaydıyla yasaktır.

Bu sitenin üretimine, yazımına ve tasarımına özel bir dikkat gösterilse bile, hataların olması veya güncellemelerin zamanında yapılmaması mümkündür ve bunun için özür dileriz.
Sitenin yayıncısı ve yaratıcısı bu eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

Veri Koruma Yasası uyarınca, bu sitede bilgiler ve çerezler saklanacaktır. Ancak, kullanıcılar URL SITE veritabanlarına erişim, düzeltme ve silme haklarına sahiptir. Talepte bulunmak için tek yapmaları gereken bizimle doğrudan e-posta yoluyla iletişime geçmektir.

GENEL SATIŞ VE KULLANIM KOŞULLARI

—-

Genel Bakış

Bu web sitesi wok-evi.com.tr tarafından işletilmektedir. Bu sitede, “biz”, “bize” ve “bizim” terimleri wok-evi.com.tr‘yi ifade eder. wok-evi.com.trbu web sitesini, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla, size, kullanıcıya sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler dahil olmak üzere sağlar.

Bu siteyi ziyaret ederek ve/veya ürünlerimizden herhangi birini satın alarak, “Hizmet “imize katılmış ve aşağıdaki hüküm ve koşullara (“Satış Hüküm ve Koşulları”) tabi olmayı kabul etmiş olursunuz, “Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşulları”, “Koşullar”), burada atıfta bulunulan ve/veya köprü bağlantısı verilen tüm ek hüküm, koşul ve politikalar dahil. Bu Hüküm ve Koşullar, sitede gezinen, satıcı, müşteri, tüccar ve/veya içerik katılımcısı olan kullanıcılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Lütfen web sitemize erişmeden veya sitemizi kullanmadan önce bu Hüküm ve Koşulları dikkatlice okuyun. Bu siteye erişerek veya sitenin herhangi bir bölümünü kullanarak, bu Hüküm ve Koşullara tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişmemeli veya burada sunulan hizmetleri kullanmamalısınız. Bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşulları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşulları ile sınırlıdır.

Bu mağazaya gelecekte eklenecek tüm yeni özellikler ve araçlar da bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarına tabi olacaktır. Hüküm ve Koşulların en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve/veya değişiklikler yayınlayarak bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya yerine yenisini koyma hakkımızı saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitesini kullanmaya veya web sitesine erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Mağazamız Cloudway. üzerinde barındırılmaktadır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan e-ticaret platformunu bize sağlarlar.


STATÜ 1 – ONLINE MAĞAZAMIZIN KULLANIM ŞARTLARI VE KOŞULLARI

Bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarını kabul ederek, i̇kamet etti̇ği̇ni̇z ülke, eyalet veya i̇lde reşi̇t olduğunuzu ve reşi̇t olmayan herhangi̇ bi̇r ki̇şi̇ni̇n bu web si̇tesi̇ni̇ kullanmasi i̇çi̇n bi̇ze i̇zi̇n verdi̇ği̇ni̇zi̇ beyan edersi̇ni̇z.

Ürünlerimizin herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanılması yasaktır ve Hizmeti kullanırken yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal edemezsiniz.

Herhangi bir solucan, virüs veya yıkıcı nitelikte başka bir kod iletmemelisiniz.

Bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarının herhangi bir şekilde ihlali, Hizmetlerinizin derhal feshedilmesine neden olacaktır.


MADDE 2 – GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Hizmetlere erişimi herhangi bir zamanda herhangi bir kişiye reddetme hakkımız saklıdır, her ne sebeple olursa olsun.

İçeriğinizin (kredi kartı bilgileriniz hariç) şifrelenmemiş bir şekilde aktarılabileceğini ve bunun (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimleri; ve (b) ağları veya cihazları bağlamak için teknik gereksinimlere uymak ve bunlara uyum sağlamak için değişiklikleri içerdiğini anlıyorsunuz. Kredi kartı bilgileri ağlar üzerinden aktarım sırasında her zaman şifrelenir.

Önceden açık yazılı iznimiz olmadan Hizmetin herhangi bir bölümünü veya Hizmetin kullanımını veya Hizmete herhangi bir erişimi veya Hizmetin sağlandığı web sitesindeki kişiyi çoğaltmamayı, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz.

Bu sözleşmede kullanılan başlıklar size kolaylık sağlamak için dahil edilmiştir ve bu Şartları sınırlamaz veya etkilemez.


ARTICLE 3 – ACCURACY, BİLGİLERİN DOĞRULUĞU VE GÜNCELLİĞİ

Bu sitede bulunan bilgilerin doğruluğundan, eksiksizliğinden veya güncelliğinden sorumlu değiliz. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve daha doğru, eksiksiz ve güncel bilgi kaynaklarına başvurmadan karar vermek için tek bilgi kaynağınız olarak güvenilmemelidir. Bu sitede sunulan içeriğe güvenmeye karar verirseniz, bunu kendi sorumluluğunuzda yaparsınız.

Bu site belirli ön bilgiler içerebilir. Bu geçmiş bilgiler, doğası gereği güncel değildir ve yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriğini istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki bilgileri güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.


MADDE 4 – HİZMET VE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER

Ürünlerimizin fiyatları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Hizmeti (ve Hizmetin herhangi bir bölümünü veya içeriğini) herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya sonlandırma hakkımız saklıdır.

Hizmetin herhangi bir fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulmasından dolayı size veya başka bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.


ARTICLE 5 – PRODUCTS OR SERVICES (if applicable)

Bazı ürünler veya hizmetler yalnızca web sitemiz üzerinden çevrimiçi olarak sunulabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı sayıda mevcut olabilir ve yalnızca İade Politikamıza uygun olarak iade veya değişime tabi olabilir.

Mağazamızda görünen ürünlerimizin renklerini ve görüntülerini mümkün olduğunca net bir şekilde göstermek için elimizden geleni yaptık. Bilgisayar monitörünüzün renkleri doğru göstereceğini garanti edemeyiz.

Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin herhangi bir kişiye ve herhangi bir coğrafi bölgede veya yargı alanında satışını kısıtlama hakkımız saklıdır, ancak buna mecbur değiliz. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunduğumuz herhangi bir ürün veya hizmetin miktarını sınırlama hakkını saklı tutarız. Tüm ürün açıklamaları ve ürün fiyatları, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, önceden haber verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü sunmayı istediğimiz zaman durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir hizmet veya ürün teklifi, yasaların yasakladığı yerlerde geçersizdir.

Eldiğiniz veya satın aldığınız herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer malların kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını garanti etmiyoruz ve Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.


CLAUSE 6 – FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

Bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları azaltabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya sevkiyat adresi kullanılarak verilen siparişleri içerebilir. Bir siparişi değiştirmemiz veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği sırada sağlanan e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarasından sizinle iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Kendi kararımıza göre tüccarlardan, bayilerden veya distribütörlerden geliyormuş gibi görünen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımız saklıdır.

Mağazamıza verilen tüm siparişler için güncel, eksiksiz ve doğru sipariş ve hesap bilgileri sağlamayı kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebilmemiz için e-posta adresiniz, kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleri dahil olmak üzere hesabınızı ve diğer bilgilerinizi derhal güncellemeyi kabul edersiniz: info@wok-group.com

Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamıza bakın.


CLAUSE 7 – OPSİYONEL ARAÇLAR

Size izlemediğimiz üçüncü taraf araçlarına erişim sağlayabiliriz, kontrol veya etki.

Bu tür araçlara erişimi “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu şekilde”, herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve onay almaksızın sağladığımızı kabul ve beyan edersiniz. Bu tür isteğe bağlı üçüncü taraf araçlarının kullanımından kaynaklanan veya bunlarla ilgili hiçbir yasal sorumluluğumuz olmayacaktır.

Sitede sunulan herhangi bir isteğe bağlı aracı kullanırsanız, bunu kendi risk ve takdirinize bağlı olarak yaparsınız ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcı(lar) tarafından bu tür araçların sunulduğu hüküm ve koşullara başvurmalısınız.

Ayrıca, gelecekte sitemizde yeni hizmetler ve/veya özellikler (yeni araçlar ve kaynaklar dahil) sunabiliriz. Bu yeni özellikler ve hizmetler de bu Hüküm ve Koşullara tabi olacaktır.


ARTICLE 8 – THIRD PARTY LINKS

Belirli içerik, Hizmetimiz aracılığıyla sunulan ürün ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir.

Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bize bağlı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. Bu sitelerin içeriğini veya doğruluğunu gözden geçirmek veya değerlendirmek zorunda değiliz ve bu üçüncü taraf sitelerinde veya bu sitelerden erişilebilen herhangi bir içerik, web sitesi, ürün, hizmet veya diğer öğeler için herhangi bir garanti vermeyiz veya sorumluluk kabul etmeyiz.

Bu üçüncü taraf web siteleriyle bağlantılı olarak gerçekleştirilen mal, hizmet, kaynak, içerik veya diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafların politika ve uygulamalarını dikkatlice okuyun ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Bu üçüncü tarafların ürünlerine ilişkin şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular aynı üçüncü taraflara iletilmelidir.


BÖLÜM 9 – YORUMLAR, ÖNERİLER VE DİĞER KULLANICI GÖNDERİLERİ

Eğer talebimiz üzerine belirli bir içerik gönderirseniz (örneğin Talebimiz üzerine belirli bir içerik gönderirseniz (örneğin yarışmalara katılmak için) veya talebimiz olmaksızın çevrimiçi, e-posta, posta veya başka bir yolla yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyaller gönderirseniz (topluca “Yorumlar”), bize gönderdiğiniz Yorumları düzenleme, kopyalama, yayınlama, dağıtma, tercüme etme ve herhangi bir medyada başka bir şekilde kullanma hakkını istediğiniz zaman ve herhangi bir sınırlama olmaksızın verirsiniz. (1) herhangi bir yorumun gizliliğini korumak; (2) sağlanan herhangi bir yorum için herhangi birine tazminat ödemek veya (3) yorumlara yanıt vermek zorunda değiliz ve olmayacağız.

İnandığımız içerikleri izleyebilir, düzenleyebilir veya kaldırabiliriz, ancak bunları yapma yükümlülüğümüz yoktur, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, küfürlü, karalayıcı, pornografik, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olan veya herhangi bir fikri mülkiyeti veya bu Hüküm ve Koşulları ihlal eden.

Telif hakları, ticari markalar, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları dahil olmak üzere üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeyen yorumlar yazmayı kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın herhangi bir yasadışı, iftira niteliğinde, karalayıcı, saldırgan veya müstehcen materyal içermeyeceğini ve Hizmetin veya ilişkili herhangi bir web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek bilgisayar virüsleri veya diğer kötü amaçlı yazılımlar içermeyeceğini kabul edersiniz. Sahte bir e-posta adresi kullanamaz, olmadığınız biri gibi davranamaz veya yorumlarınızın kaynağı konusunda bizi ve/veya üçüncü tarafları yanıltmaya çalışamazsınız. Gönderdiğiniz tüm yorumlardan ve bunların doğruluğundan tamamen siz sorumlusunuz. Gönderdiğiniz veya başka herhangi bir üçüncü tarafın gönderdiği yorumlar için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve hiçbir yükümlülük üstlenmiyoruz.


BÖLÜM 10 – KİŞİSEL BİLGİLER

Kişisel bilgilerinizi mağazamıza göndermek Gizlilik Politikamıza tabidir. Gizlilik Politikamızı görüntülemek için buraya tıklayın.


ARTICLE 11 – HATALAR, HATALAR VE EKSİKLİKLER

Sitemizde veya Hizmette bazen yazım hataları içerebilecek bilgiler bulunabilir, Sitemizdeki veya Hizmetteki bilgilerin, ürün açıklamaları, fiyatlar, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, teslimat süreleri ve kullanılabilirlik ile ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içerdiği zamanlar olabilir. Hizmet veya ilişkili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilginin yanlış olması durumunda, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın (siparişinizi verdikten sonra da dahil olmak üzere) hataları, yanlışlıkları, eksiklikleri düzeltme ve bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutarız.

Yasalar gerektirmedikçe, fiyatlandırma bilgileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Hizmetteki veya ilişkili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilgiyi güncelleme, değiştirme veya açıklama yükümlülüğümüz yoktur. Hizmette veya ilişkili herhangi bir web sitesinde tanımlanan hiçbir güncelleme veya yenileme tarihi, Hizmetteki veya ilişkili herhangi bir web sitesindeki bilgilerin değiştirildiği veya güncellendiği sonucuna varmak için temel alınmamalıdır.MADDE 12 – YASAK KULLANIMLAR

Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarında belirtilen yasaklara ek olarak, si̇teyi̇ veya i̇çeri̇ği̇ni̇ kullanmaniz yasaktir: (a) yasa dışı amaçlar için; (b) başkalarını yasa dışı eylemler gerçekleştirmeye veya bunlara katılmaya teşvik etmek için; (c) herhangi bir bölgesel yönetmeliği veya herhangi bir uluslararası, federal, il veya eyalet yasasını, kuralını veya düzenlemesini ihlal etmek için; (d) fikri mülkiyet haklarımızı veya üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya ihlal etmek için; (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engellilik temelinde herhangi bir kişiyi taciz etmek, istismar etmek, aşağılamak, incitmek, karalamak, iftira atmak, kötülemek, korkutmak veya ayrımcılık yapmak; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi göndermek; (g) Hizmetin veya herhangi bir ilişkili, bağımsız veya İnternet web sitesinin işlevselliğini veya çalışmasını tehlikeye atmak için kullanılacak veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer kötü amaçlı kodları yüklemek veya iletmek (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek için; (i) spam, phish, kaçırma, bilgi gasp etme, web’de (veya başka herhangi bir kaynakta) gezinme, keşfetme veya tarama yapmak için; (j) müstehcen veya ahlaksız amaçlar için; veya (k) Hizmetimizin, başka herhangi bir web sitesinin veya İnternet’in güvenlik önlemlerine müdahale etmek veya bunları atlatmak. Yasaklanan kullanımları ihlal ettiğiniz için Hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.


MADDE 13 – GARANTİLERİN REDDİ VE SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz olacağını garanti veya beyan etmiyoruz, hızlı, güvenli veya hatasız.

Hizmetin kullanımı yoluyla elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz.

Zaman zaman Hizmeti belirsiz süreler için kaldırabileceğimizi veya size önceden bildirimde bulunmaksızın Hizmeti herhangi bir zamanda iptal edebileceğimizi kabul edersiniz.

Hizmeti kullanmanızın veya kullanamamanızın riskinin tamamen size ait olduğunu açıkça kabul edersiniz. Hizmet ve Hizmet aracılığıyla size sağlanan tüm ürün ve hizmetler (tarafımızdan aksi açıkça belirtilmedikçe), tüm zımni satılabilirlik veya satılabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, mülkiyet ve ihlal etmeme garantileri de dahil olmak üzere, açık veya zımni herhangi bir beyan, garanti veya koşul olmaksızın kullanımınız için “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” esasına göre sağlanır.

wok-evi.com.tr, yöneti̇ci̇leri̇mi̇z, memurlarimiz, çalişanlarimiz, i̇şti̇rakleri̇mi̇z, temsi̇lci̇leri̇mi̇z, yükleni̇ci̇leri̇mi̇z, stajyerleri̇mi̇z, tedari̇kçi̇leri̇mi̇z, hi̇zmet sağlayicilarimiz ve li̇sans verenleri̇mi̇z, sözleşme, haksiz fi̇i̇l (i̇hmal dahi̇l), kar kaybi, geli̇r, tasarruf, veri̇, deği̇şti̇rme mali̇yetleri̇ veya benzer zararlar dahi̇l ancak bunlarla sinirli olmamak üzere, herhangi̇ bi̇r yaralanma, kayip, talep veya doğrudan, dolayli, arizi̇, cezai̇, özel veya sonuç olarak ortaya çikan zararlardan sorumlu olmayacaktir, Hizmetten herhangi bir hizmeti veya ürünü kullanmanızdan kaynaklanan sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil), kusursuz sorumluluk veya başka bir şekilde veya herhangi bir içerikteki herhangi bir hata veya eksiklik veya Hizmetin veya Hizmet aracılığıyla yayınlanan, iletilen veya başka bir şekilde kullanıma sunulan herhangi bir içeriğin (veya ürünün) kullanımı sonucunda meydana gelen herhangi bir kayıp veya hasar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Hizmeti veya herhangi bir ürünü kullanımınızla ilgili herhangi bir şekilde başka bir talep için, bunların meydana gelme olasılığı konusunda bilgilendirilmiş olsalar bile. Bazı eyaletler veya yargı bölgeleri, dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluğun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, sorumluluğumuz yasaların izin verdiği azami ölçüde sınırlandırılacaktır.CLAUSE 14 – INDEMNIFICATION

Tazminat ödemeyi kabul edersiniz, wok-evi.com.tr’u savunmak ve korumak. FR, ana şirketimiz, iştiraklerimiz, bağlı kuruluşlarımız, ortaklarımız, memurlarımız, yöneticilerimiz, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, lisans verenlerimiz, hizmet sağlayıcılarımız, alt yüklenicilerimiz, tedarikçilerimiz, stajyerlerimiz ve çalışanlarımız, bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarını veya bunlarda atıfta bulunulan belgeleri ihlal etmeniz veya herhangi bir yasayı veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz nedeniyle veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir üçüncü tarafça yapılan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir iddia veya talepten.


ARTICLE 15 – DISSOCIBILITY

Bu Genel Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarının bir hükmünün yasa dışı sayılması durumunda, geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, söz konusu hüküm yine de yasaların izin verdiği en geniş ölçüde uygulanacak ve uygulanamayan kısım bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarından ayrılmış sayılacak, söz konusu ayrılma kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.


MADDE 16 – FESİH

Taraflarca fesih tarihinden önce üstlenilen yükümlülükler ve borçlar, bu Sözleşmenin feshinden sonra da tüm amaçlar için geçerliliğini koruyacaktır.

Bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşulları sizin tarafınızdan feshedilmediği sürece geçerlidir. Bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarını, Hizmetlerimizi artık kullanmak istemediğinizi bize bildirerek veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızda istediğiniz zaman feshedebilirsiniz.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak başarısız olduğunuzu tespit edersek veya bu Satış ve Kullanım Koşullarının şartlarına uymadığınızdan şüphelenirsek, ayrica bu sözleşmeyi̇ herhangi̇ bi̇r zamanda si̇ze bi̇ldi̇ri̇mde bulunmaksizin feshedebi̇li̇ri̇z ve fesi̇h tari̇hi̇ne kadar ve fesi̇h tari̇hi̇ dahi̇l olmak üzere ödenmesi̇ gereken tüm meblağlardan sorumlu olmaya devam edersi̇ni̇z ve/veya hi̇zmetleri̇mi̇ze (veya herhangi̇ bi̇r bölümüne) eri̇şi̇mi̇ni̇zi̇ reddedebi̇li̇ri̇z.


MADDE 17 – SÖZLEŞMENİN TAMAMI

Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü kullanmamamız veya uygulamamamız, söz konusu hak veya hükümden feragat ettiğimiz anlamına gelmez.

Bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşulları veya bu sitede veya Hizmetle bağlantılı olarak yayınladığımız diğer işletme politikaları veya kuralları, sizinle aramızdaki tüm anlayış ve anlaşmayı oluşturur ve Hizmeti kullanımınızı yönetir, ve sizinle aramızdaki sözlü veya yazılı tüm önceki ve eşzamanlı iletişim, teklif ve anlaşmaların yerine geçer (Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarının önceki herhangi bir sürümü dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).

Bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarının yorumlanmasına ilişkin herhangi bir belirsizlik, taslağı hazırlayan tarafın aleyhine yorumlanmayacaktır.


MADDE 18 – UYGULANACAK KANUN

Bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşulları, ve size Hizmet sağladığımız tüm ayrı anlaşmalar FRANSA yasalarına tabi olacak ve bu yasalara göre yorumlanacaktır

MADDE 19 – SATIŞ VE KULLANIM GENEL ŞART VE KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİKLER

Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarının en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada görüntüleyebilirsiniz.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, sitemizde güncellemeler ve değişiklikler yayınlayarak bu Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya yerine yenisini koyma hakkımız saklıdır. Değişiklikleri kontrol etmek için sitemizi düzenli olarak ziyaret etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Satış ve Kullanım Koşullarında yapılan herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından sitemizi kullanmaya veya sitemize erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.


MADDE 20 – İLETİŞİM BİLGİLERİ

Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşulları ile ilgili sorularınızı info@wok-group.com

YASAL UYARILAR:

Bu site şu kişiler tarafından kurulmuş ve düzenlenmiştir: MONSIEUR GABRIEL CREMON

Adresse : 61 RUE DE LYON 75012 PARIS
Siret: 94900429500018
Telefon numarası: +337 56 86 32 94
E-posta: info@wok-group.com

wok-evi.com.tr adresinde belirtilen site ve/veya bilgilerin sahibinin izni olmadan kısmen veya tamamen kopyalanması hukuki ve mali yaptırımlara tabidir.

Bu sitenin gerçekleştirilmesine, hazırlanmasına ve tasarımına özel bir dikkat gösterilse bile, hataların mevcut olması veya güncellemelerin zamanında yapılmaması mümkündür ve bunun için özür dileriz. Bunun için özür dileriz.
Bu sitenin yayıncısı ve yaratıcısı bu eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

Veri Koruma Yasası uyarınca, bu sitede bilgi ve çerezler saklanacaktır. Bununla birlikte, kullanıcılar wok-evi.com.tr veritabanlarına tam erişim, düzeltme ve silme hakkına sahiptir. Talepte bulunmak için doğrudan bizimle iletişime geçmeleri yeterlidir: info@wok-group.com