Para İadesi Politikası

RETURNS

—-

Poliçemiz 14 gün sürmektedir. Satın alma işleminizin üzerinden 14 gün geçtiyse, maalesef size para iadesi veya değişim teklif edemiyoruz.

İadeye uygun olması için, ürününüzün kullanılmamış ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır.

Birçok ürün türü iade edilemez. Yiyecek, çiçek veya dergi gibi çabuk bozulan ürünler iade edilemez. Ayrıca mahrem veya sıhhi ürünleri, tehlikeli ürünleri veya yanıcı gazları veya sıvıları kabul etmiyoruz.

İade edilemeyen diğer öğeler:
* Hediye kartları
* İndirilebilir yazılım
* Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İade yapmak için bize bir makbuz veya satın alma belgesi sunmanız gerekir.

Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye iade etmeyin.

Sadece kısmi geri ödemenin yapılacağı bazı durumlar vardır: (varsa)
* Belirgin kullanım izleri olan kitaplar.
* Açılmış CD’ler, DVD’ler, VHS kasetler, yazılımlar, video oyunları, kasetler veya vinil plaklar.
* Orijinal durumunda olmayan, hasar görmüş veya tarafımızdan kaynaklanmayan nedenlerle bazı parçaları eksik olan herhangi bir ürün.
* Teslimattan sonra 14 günden fazla iade edilen herhangi bir ürün.

İadeler (varsa)
İade edilen ürünü aldıktan ve inceledikten sonra, size aldığımızı onaylayan bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, iade talebinizi onaylama veya reddetme konusundaki kararımızı da size bildireceğiz.
Talebiniz onaylanırsa, iadeniz işleme alınacak ve birkaç gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

Geç veya eksik iadeler (varsa)
İadenizi henüz almadıysanız, lütfen önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.
Daha sonra, iadenizin resmi olarak gönderilmesinden önce bir gecikme olabileceğinden, kredi kartınızı veren kuruluşla iletişime geçin. Geri ödemenin gönderilmesi için genellikle bir işlem süresi gerekmektedir.
Tüm bu adımları tamamladıktan sonra geri ödemenizi hala almadıysanız, lütfen info@wok-group.com

Satılan ürünler (varsa)
Sadece liste fiyatı olan ürünler iade edilebilir. Ne yazık ki, satış öğeleri iade edilmez.

Değişimler (varsa)
Bir öğeyi yalnızca hatalı veya hasarlıysa değiştireceğiz. Bu durumda aynı ürünle değiştirmek isterseniz, lütfen info@wok-group.com adresinden bize e-posta gönderin ve ürününüzü verilen adrese gönderin.

Hediyeler
İade edilen ürün satın alma sırasında hediye olarak tanımlanmışsa ve doğrudan size gönderilmişse, iadenizin değerine eşit bir hediye kredisi alacaksınız. İade edilen ürün bize ulaştığında size bir hediye sertifikası postalanacaktır.

Eğer ürün satın alınırken hediye olarak tanımlanmamışsa veya hediye veren kişi ürünü önce alıp size daha sonra vermeyi tercih etmişse, hediye veren kişiye para iadesi göndereceğiz ve ürünü iade ettiğinizi öğrenecektir.

Nakliye
Bir ürünü iade etmek için, verilen adrese postalamanız gerekir.
Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Para iadesi alırsanız, iade kargo ücreti bundan düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün elinize geçme süresi değişebilir.

2600 TL’dan daha değerli bir ürün gönderiyorsanız, gönderiyi takip etmenize veya teslimat sigortası satın almanıza olanak tanıyan bir teslimat hizmeti kullanmayı düşünmelisiniz. İade ettiğiniz ürünü teslim alacağımızı garanti etmiyoruz

İADE

İade edilen ürünü alıp inceledikten sonra, bize ulaştığını teyit etmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, iade talebinizi onaylama veya reddetme konusundaki kararımızı da size bildireceğiz.
Talebiniz onaylanırsa, iadeniz işleme alınacak ve birkaç gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

İademi almadım, ne yapmalıyım?

İadenizi henüz almadıysanız, lütfen önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin. Ardından, iadenizin resmi olarak gönderilmesinden önce bir gecikme olabileceğinden, kredi kartı düzenleyicinizle iletişime geçin.
Ardından bankanızla iletişime geçin. Geri ödemenin gönderilmesi için genellikle bir işlem süresi gereklidir.
Tüm bu adımları tamamladıktan sonra geri ödemenizi hala almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin: info@wok-group.com