Gizlilik Politikası

Gizlilik Bildirimi

—-

BÖLÜM 1 – TOPLANAN KİŞİSEL BİLGİLER

Mağazamızdan alışveriş yaptığınızda, Alım ve satım sürecimizin bir parçası olarak, adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi sağladığınız kişisel bilgileri topluyoruz.

Mağazamızda gezindiğinizde, kullandığınız tarayıcı ve işletim sistemi hakkında daha fazla ayrıntı elde etmemizi sağlayan bilgisayarınızın İnternet Protokol adresini (IP adresi) de otomatik olarak alırız.

E-posta pazarlama (varsa): İzninizle size mağazamız, yeni ürünler ve diğer güncellemeler hakkında e-postalar gönderebiliriz.


ARTICLE 2 – ONAY

Onayımı nasıl alıyorsunuz?

Bir işlemi tamamlamak, kredi kartınızı doğrulamak, bir sipariş vermek, bir teslimat planlamak veya bir satın alma işlemini iade etmek için bize kişisel bilgilerinizi verdiğinizde, bilgilerinizi toplamamıza ve bilgilerinizi yalnızca bu amaçla kullanmamıza izin verdiğinizi varsayacağız.

Pazarlama amaçları gibi başka herhangi bir nedenle kişisel bilgilerinizi bize vermenizi istersek, ya doğrudan açık onayınızı isteyeceğiz ya da size reddetme fırsatı vereceğiz.


Rızamı nasıl geri çekebilirim?

Eğer bize onayınızı verdikten sonra fikrinizi değiştirirseniz ve artık sizinle iletişime geçmemize, bilgilerinizi toplamamıza veya ifşa etmemize izin vermezseniz, info@wok-group.com


CLAUSE 3 – DISCLOSURE

Yasalar gereği bunu yapmamız gerekiyorsa veya Hüküm ve Koşullarımızı ihlal ederseniz kişisel bilgilerinizi ifşa edebiliriz.


ARTICLE 4 – Cloudway

Mağazamız Cloudway. üzerinde barındırılmaktadır. Hizmetlerimizi ve ürünlerimizi size satmamızı sağlayan online e-ticaret platformunu bize sağlarlar.

Verileriniz Cloudway’ın veri depolama sisteminde ve veritabanlarında ve Cloudway’ın genel uygulamasında saklanır. Verileriniz güvenlik duvarı ile korunan güvenli bir sunucuda tutulur.


Ödeme:

Satın alma işleminizi doğrudan bir ödeme ağ geçidi üzerinden yaparsanız bu durumda Cloudway kredi kartı bilgilerinizi depolar. Bu bilgiler Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenliği Standardına (PCI-DSS) uygun olarak şifrelenir. Satın alma işlemi bilgileriniz, siparişinizi tamamlamak için gerekli olduğu sürece saklanır. Siparişiniz tamamlandığında, satın alma işlemi bilgileri silinir.

Tüm doğrudan ödeme ağ geçitleri, PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından yönetilen ve Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi şirketlerin ortak bir çalışması olan PCI-DSS standardına uygundur.

PCI-DSS gereksinimleri, mağazamız ve hizmet sağlayıcıları tarafından kredi kartı verilerinin güvenli bir şekilde işlenmesini sağlar.

Daha fazla bilgi için lütfen buradan Cloudway Hizmet Koşulları’na veya buradan Gizlilik Politikası’na bakın.


MADDE 5 – ÜÇÜNCÜ ŞAHIS TARAFINDAN SAĞLANAN HİZMETLER


Genel olarak, kullandığımız üçüncü taraf sağlayıcılar, bilgilerinizi yalnızca bize sağladıkları hizmetleri yerine getirmek için gerekli olduğu ölçüde toplayacak, kullanacak ve ifşa edecektir.

Bununla birlikte, ödeme ağ geçitleri ve diğer ödeme işlemi işlemcileri gibi bazı üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının, satın alma işlemleriniz için kendilerine sağlamamız gereken bilgilerle ilgili kendi gizlilik politikaları vardır.

Bu sağlayıcılarla ilgili olarak, kişisel bilgilerinizi nasıl ele alacaklarını anlayabilmeniz için gizlilik politikalarını dikkatlice okumanızı öneririz.

Bazı sağlayıcıların sizden veya bizden farklı bir yargı alanında bulunabileceğini veya tesisleri olabileceğini unutmayın. Dolayısıyla, üçüncü taraf bir tedarikçinin hizmetlerini gerektiren bir işleme devam etmeye karar verirseniz, bilgileriniz söz konusu tedarikçinin bulunduğu veya tesislerinin bulunduğu yargı alanının yasalarına tabi olabilir.

Örneğin, Kanada’da bulunuyorsanız ve işleminiz Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan bir ödeme ağ geçidi üzerinden gerçekleştiriliyorsa, işlemi tamamlamak için kullanılan bilgileriniz Vatanseverlik Yasası da dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri yasaları kapsamında ifşa edilebilir.

Mağaza sitemizden ayrıldığınızda veya üçüncü taraf bir web sitesine veya uygulamaya yönlendirildiğinizde, artık bu Gizlilik Politikasına veya web sitemizin Satış ve Kullanım Hüküm ve Koşullarına tabi olmazsınız.


Linkler

Sitemizdeki belirli bağlantılara tıklayarak web sitemizden ayrılabilirsiniz. Bu diğer sitelerin gizlilik uygulamaları için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve gizlilik politikalarını dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.


ARTICLE 6 – SECURITY

Kişisel verilerinizi korumak için, kaybolmamasını, kötüye kullanılmamasını, erişilmemesini, ifşa edilmemesini, değiştirilmemesini veya uygunsuz bir şekilde imha edilmemesini sağlamak için makul önlemleri alır ve sektördeki en iyi uygulamaları takip ederiz.

Eğer bize kredi kartı bilgilerinizi verirseniz, SSL güvenlik protokolü kullanılarak şifrelenecek ve AES-256 şifrelemesi ile saklanacaktır. İnternet üzerinden hiçbir iletim yöntemi veya elektronik depolama %100 güvenli olmasa da, tüm PCI-DSS gerekliliklerini takip ediyor ve genel kabul görmüş ek endüstri standartlarını uyguluyoruz.
ÇEREZLER

İşte kullandığımız çerezlerin bir listesi. İzin verip vermemeyi seçebilmeniz için bunları burada listeledik.

_session_id, benzersiz bir oturum tanımlayıcısıdır ve Cloudway’ın oturumunuzla ilgili bilgileri (yönlendiren, yönlendiren sayfa vb.) saklamasına olanak tanır.
.

_Cloudway_visit, hiçbir veri tutulmaz, son ziyaretten itibaren 30 dakika boyunca devam eder. Ziyaret sayısını kaydetmek için web sitesi sağlayıcımızın dahili istatistik izleme sistemi tarafından kullanılır.

_Cloudway_uniq, hiçbir veri tutulmaz, ertesi gün gece yarısı (ziyaretçinin konumuna bağlı olarak) sona erer. Tekil müşteri başına bir mağazaya yapılan ziyaret sayısını hesaplar.

cart, benzersiz tanımlayıcı, 2 hafta boyunca kalıcıdır, alışveriş sepetinizle ilgili bilgileri saklar.

_secure_session_id, benzersiz oturum tanımlayıcısı

storefront_digest, benzersiz tanımlayıcı, mağazanın bir şifresi varsa tanımsızdır, mevcut ziyaretçinin erişimi olup olmadığını bilmek için kullanılır.


ARTICLE 7 – CONSENT GE

Bu siteyi kullanarak, i̇kamet etti̇ği̇ni̇z eyalet veya i̇lde en az reşi̇t olduğunuzu ve reşi̇t olmayan bakmakla yükümlü olduğunuz ki̇şi̇leri̇n bu web si̇tesi̇ni̇ kullanmasi i̇çi̇n bi̇ze i̇zi̇n verdi̇ği̇ni̇zi̇ beyan edersi̇ni̇z.


BÖLÜM 8 – BU GİZLİLİK POLİTİKASINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Bu gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu yüzden lütfen sık sık tekrar kontrol edin. Değişiklikler ve açıklamalar web sitesinde yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girecektir. Bu politikanın içeriğinde değişiklik yaparsak, hangi bilgileri topladığımızı, bunları nasıl kullandığımızı ve varsa hangi koşullar altında ifşa ettiğimizi bilmeniz için güncellendiğini size burada bildireceğiz.

Mağazamız başka bir şirket tarafından satın alınırsa veya başka bir şirketle birleşirse, size ürün satmaya devam edebilmemiz için bilgileriniz yeni sahiplere aktarılabilir.


SIRALAR VE KOORDİNATLAR

İsterseniz: Hakkınızda sahip olduğumuz kişisel bilgilere erişmek, bunları düzeltmek, değiştirmek veya silmek, şikayette bulunmak veya sadece daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@wok-group.com adresinden Gizlilik Standartları Sorumlumuzla iletişime geçin.