İade Politikası

İade Politikası

1. Genel koşullar: Wok Evi’dan bir ürün satın aldığınızda, beklentilerinizi karşılamaması veya kusurlu olması durumunda ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade etme hakkına sahipsiniz. Ürün kullanılmamış, teslim aldığınız durumda ve orijinal ambalajında olmalıdır.

2. Cayma hakkı: Wok Evi’un bir müşterisi olarak, 14 günlük yasal bir cayma hakkınız vardır. İptal süresi, ürünü teslim aldığınız gün başlar. İptal hakkınızı kullanmak için lütfen satın alma işlemini iptal etme kararınızı açık bir şekilde belirterek info@wok-group.com adresine e-posta göndererek bizi bilgilendirin.

3. İade Prosedürü: Bir ürünü iade etmek için, iade adresi ve talimatlar için lütfen info@wok-group.com adresinden müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Ürün kusurlu olmadığı veya teslimatta bir hata yapmadığımız sürece iade nakliye masraflarından müşteri sorumludur.

4. Para iadesi: Para iadesi, iade edilen ürün tarafımıza ulaştıktan ve incelendikten sonra yapılacaktır. Para iadesi, ürünün fiyatını ve satın alma sırasında ödenen nakliye ücretlerini içerir, ancak iade maliyetini içermez. Para iadesi, iadeyi almamızdan itibaren 14 gün içinde, satın alma için kullanılan aynı ödeme yöntemine yapılacaktır.

5. Değişim hakkı: Bir ürünü başka bir ürünle değiştirmek isterseniz, iade ile aynı prosedürü izlemeniz gerekir. Mesajınızda bunun bir değişim olduğunu belirtin ve yerine hangi ürünü istediğinizi belirtin.

6. Talep: Ürün kusurluysa veya web sitesindeki açıklamaya uymuyorsa, ürün üzerinde talepte bulunma hakkına sahipsiniz. Bir talep başlatmak için lütfen info@wok-group.com adresinden bizimle iletişime geçin. Tanınan bir talep durumunda, Wok Evi iade nakliyesi de dahil olmak üzere tüm masrafları karşılayacaktır.

7. İletişim: İade, iptal, değişim veya şikayetlerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen info@wok-group.com adresinden e-posta yoluyla veya +337 56 86 32 94 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.